How much cost per lesson?

11 answers from our tutors

Best answer

Hello! LiveXP has a subscription model. The price depends on the plan you choose (monthly, quarterly, yearly), the number of lessons you want to have, and their duration. With a subscription, you can learn any language on the platform with any tutor. To check all available variants and choose the best one for you, click on the green button "Subscribe."

Other student questions

Show all
Need help?