Question answered

Is it 3,66€ only for trial classes or also for standart classes? Can I book one tutor for every day?

12 answers from our tutors

Best answer

Dear Kyrylo! This is the price for a trial lesson only. You need to buy a subscription to continue learning a language on the platform. The price depends on several points: 1. Subscription plan (monthly, quarterly, yearly). 2. Number of lessons you want to have per week. 3. Lessons' duration. To check all variants and choose the best one for yourself, click on the green button "Subscribe." You can choose any available teacher on the platform. With a subscription, you can change a tutor whenever you want.

Other student questions

Show all
Need help?