Question answered

How much is the lesson for a teacher, I don’t see the rate?!

26 answers from our tutors

Best answer

Hello! A trial lesson costs $3.49 with any tutor on the platform. To continue learning, you need to buy a subscription. Its price depends on several points: 1. Subscription plan (monthly, quarterly, yearly). 2. Number of lessons you want to have per week. 3. Lessons' duration. You can check all variants and choose the best one for yourself by clicking on the green button "Subscribe."

Other student questions

Show all
Need help?